Moderátor

Fotogalerie

Finále Krajského pohárů

Krásné finále Krajského poháru, kde domácí SK Brná přivítala v sobotu 20.6. 2020 tým SK STAP-TRATEC Vilémov. Domácí rozhodli zápas mezi 115-120 minutou, kdy vsítili dvě branky. Utkání skončilo poměrem 5:3 a vytoužený pohár zůstal v Brné. Musím říci, že moderování takového zápasu pro mne bylo novinkou, ale vesnická atmosféra byla fascinující a domácím gratuluji k vítězství.

III. Knihovnický ples Severočeské vědecké knihovny

Tady jsou dvě fotky pana moderátora z menšího knihovnického plesu. Byl to krásný večer s velice příjemnými lidmi v nádherném prostředí Severočeské vědecké knihovny. Večer jsem moc užil 🙂

Viděli jsme mnoho krásných vystoupení a dražbou také pomohli na dobrou věc. Mne osobně velice potěšil pán barman, který byl úžasný  . Těším se moc na další ročník a gratuluji ještě jednou paní učitelkám, které jsme vyhlásili za Čtenáře roku.

Více fotografií z plesu najdete na webu Severočeské vědecké knihovny. Přikládám i odkaz. https://www.zonerama.com/svkul/Album/6039341

Noc venku, aneb co vám můžeme nabídnout

Tady je pár fotografií z osvětová akce Noc venku, která se již po třetí konala v Litoměřicích. Cílem bylo a stále je ukázat lidem, jak těžký život mají lidé bez domova. Ten pocit, který mi šel vzhledem k programu a výzdobě místa a lidem, kteří chodili okolo mne, byl nepopsatelný.

Já tuto skupinu lidí vůbec neodsuzuji a naopak je někdy chápu. Někteří se do této situace nedostali úplně dobrovolně, a nebo z ní neumí sami vybruslit, ač by chtěli. Těm je potřeba pomoci. druhá skupina těchto lidí je ale vlastně spokojena a ani nemají tu chuť mít třeba domov nebo zaměstnání. Těm už skutečně pomoci nelze.

Já moc děkuji za krásný večer a nabídku Oblastní charitě a Centru NADĚJE v Litoměřicích a těším se na příští rok!

Mělnické vinobraní 2019

Krátké ohlédnutí se za moc podařeným 81. mělnickým vinobraní a jeho Zámecké scény, kterou jsem moderoval… Musím uznat, že ta atmosféra krásných koncertů, ať je to Jazz nebo jsou to šansony a dobré víno je skvělá!

Zde jsou fotky z akcí, které jsem moderoval. Sledovat mně můžete i na facebooku a instagramu.

T-Mobile olympijský běh – 19.6. 2019 Most

Sociální služby se představují, festival guláše a pivní košt – Lovosice 31.5. – 1.6. 2019