Ondřej Dobrovolný

Moderátor

Finále krajského pohárů

Ve fotogalerii se můžete nově podívat na fotogalerii a krátký popis Krajského finále ve fotbale, které jsem moderoval v Brné. Akce se nám už pomalu obnovují, opatření uvolňují a já se těším na další spolupráce. Pokud i Vy zrovna hledáte moderátora, neváhejte mi zavolat a domluvíme schůzku!

Zde je ještě odkaz na mé facebookové stránky, kde najdete videa a fotky z akcí, které jsem moderoval. https://www.facebook.com/OndrejDobrovolnyModerator/?modal=admin_todo_tour

Období bez práce :)

Vládní opatření se respektovat musí. Bohužel lidem podnikajícím v zábavném průmyslu to škodí. Můžeme jen doufat, že už to bude co nejdřív pryč. Už mi ta pódia hodně chybí. Některé akce se ale pořád ještě plánují, pokud na ně hledáte moderátora, určitě se mi ozvěte.

739 924 837
ondra.dobrovolny@email.cz

Plesy

Letošní plesová sezóna je již v plném proudu. V podstatě co víkend to ples. Pokud se tento rok koná třeba právě Váš maturitní ples nebo jste pořadatelem jakéhokoli jiného plesu a nemáte ještě moderátora,neváhejte se na mne obrátit. Pár termínů by se ještě určitě našlo nebo bych Vám doporučil a zajistil jednoho z mých pracovních kolegů. Také Vám mohu nabídnout veškeré služby produkční společnosti Čas na párty, se kterou spolupracuji.

Přijímáme také samozřejmě objednávky a rezervace na rok 2020/2021!! Uděláme Vám zdarma finanční návrh podle Vašich představ a možností!

Kontaktní údaje najdete na mých stránkách. Jak tvorbu mou, tak i tvorbu společnosti Čas na párty najdete na facebookových stránkách.

Těším se na případnou spolupráci!

Maturitní ples třídy V4B Gymnázia a SOŠ Dr. Václava Šmejkala

Srdečně Vás všechny zvu na maturitní ples, který se koná 10.01.2019 v sále Horizont na Severní Terase. Se studenty a pořádající agenturou jsme pro Vás připravili bohatý program, ačkoli středem je naprosto zaslouženě vždy šerpování maturantů. Lístky na maturitní ples můžete kupovat ve škole u studentů nebo mne zavolejte rezervujte si místo.

Večerem Vás jako moderátor provedu já Ondra Dobrovolný a na všechny se těším 10.01.2019 v Horizontu!

Na mé facebookové stránce najdete nyní i videa ze zápasu HC Slovan Ústí nad Labem proti Jihlavě, které jsem moderoval 14. 9. 2019. Za mne se utkání moc povedlo a kladné hodnocení patří i hráčům za výkon na ledě!

Těším se na další utkání a doufám, že i Vy příště přijdete fandit!

https://www.facebook.com/OndrejDobrovolnyModerator/

Mělnické vinobraní 2019

Vínečko nám dozrálo, a tak nejen ni jihu Moravy, ale ve středních Čechách jsou vinobraní v plném proudu. I v okolí Mělníka je mnoho vinařství a Vy můžete jejich výrobky ochutnat a užít si zábavu. Já mam tu čest se akce zúčastnit jako moderátor.

Těším se na Vás od 20.9. do 21.9. na Zámecké scéně v Mělníku. Čeká na Vás krásná degustace, koncerty velkých kapel na hlavní scéně a také jsem pro Vás připravil mnoho soutěží🥇

Těším se na Vás

Váš Ondra Dobrovolný

Akce – T-mobile olympijský běh Most 2019

Chtěl bych Váš všechny pozvat na akci města Most. Na tamějším autodromu se poběží ve středu 19.6. 2019 již několikátý závod amatérských běžců. Letos by se mělo běhu účastnit na 300 závodnic a závodníků. Jsou připraveny okruhy při délce 4 a 8 km. Star závodu je v 18:30!! Přijďte se podívat, kdo letos vyhraje. Já pro Vás budu celou akci moderovat a už se na Vás těším! Tak na autodromu!!

Akce – Festival guláše a pivní košt Lovosice

Už teď v sobotu 1.6. 2019 nás čeká další akce na Václavském náměstí v Lovosicích, a to sice Festival guláše. Tříčlenné týmy se budou před porotou snažit obstát se svým výrobkem. Festival začíná v 9:00, hodnocení poroty je naplánováno na 13tou hodinu odpolední a ve 14:00 vyhlásíme vítězný tým! Současně také probíhá na náměstí akce Pivní košt, kde se svými druhy piva budou prezentovat regionální pivovary. Určitě se přijďte podívat, guláše můžete totiž i ochutnat. Těším se na Vás v sobotu v Lovosicích.

Sleva na plesy!!

Ode dneška u mne máte všichni slevu 20% na moderování nebo kompletni produkci maturitního plesu pro školní rok 2019/2020. Na školní rok 2020/2021 – 15%! Tak neváhej a napiš nebo zavolej!