Ondřej Dobrovolný

Moderátor

Akce – T-mobile olympijský běh Most 2019

Chtěl bych Váš všechny pozvat na akci města Most. Na tamějším autodromu se poběží ve středu 19.6. 2019 již několikátý závod amatérských běžců. Letos by se mělo běhu účastnit na 300 závodnic a závodníků. Jsou připraveny okruhy při délce 4 a 8 km. Star závodu je v 18:30!! Přijďte se podívat, kdo letos vyhraje. Já pro Vás budu celou akci moderovat a už se na Vás těším! Tak na autodromu!!

Akce – Festival guláše a pivní košt Lovosice

Už teď v sobotu 1.6. 2019 nás čeká další akce na Václavském náměstí v Lovosicích, a to sice Festival guláše. Tříčlenné týmy se budou před porotou snažit obstát se svým výrobkem. Festival začíná v 9:00, hodnocení poroty je naplánováno na 13tou hodinu odpolední a ve 14:00 vyhlásíme vítězný tým! Současně také probíhá na náměstí akce Pivní košt, kde se svými druhy piva budou prezentovat regionální pivovary. Určitě se přijďte podívat, guláše můžete totiž i ochutnat. Těším se na Vás v sobotu v Lovosicích.

Sleva na plesy!!

Ode dneška u mne máte všichni slevu 20% na moderování nebo kompletni produkci maturitního plesu pro školní rok 2019/2020. Na školní rok 2020/2021 – 15%! Tak neváhej a napiš nebo zavolej!

Sociální služby se představují – Lovosice

Krásná to akce na Lovosickém Václavském náměstí, a to už teď v pátek 31.05. 2019. Od 14 hodin budou pro Vás k dispozici stánky s prezentací sociálních služeb tohoto regionu. Určitě se přijďte podívat, nikdy přece nevíte, jestli se do nepříznivé situace nedostanete právě vy… pak je dobré vědět, kam se obrátit. Uvidíme také krásná vystoupení a k pohodě nám zahraje i kapela. Už jen aby vyšlo to počasí, těším se na Vás!